Odpovedi18

Co se stane s člověkem, který ukradl věci v hodnotě 20 tisíc, a po pár dnech je vrátil, jelikož se na něho přišlo?

Bude z toho jen podmínka nebo může jít i do vězení?

Nejlepší odpověď
led

Krádež je krádež, bez ohľadu na to, že vrátil ukradnuté veci, pretože tak urobil, až keď sa mu na to prišlo.

Další odpovědi
Drap

Pokud je to po prve, tak asi vyjde s podmínkou. O tom však musí rozhodnout soud, a rozhodnutí soudu, nelze předjímat.

Herjulfson

Pokud je jinak čistý asi podmínka, ale pozor v době nouzového stavu … těžko říct.
Jen bych ještě doplnil led – krádež by to byla i kdyby se na to nepřišlo. To je asi jasné. Jen kdyby to vrátil ze své vůle, tak na to nemusel nikdo přijít. Pokud by na to někdo přišel, byla by to naopak určitě polehčující okolnost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ivo xxx

podle národnosti…

led

ivo xxx, čo má národnosť spoločné s postihom za krádež?