Odpovedi18

Co se stane při krádeži věci, které se pak vrátí majiteli poškozené?

Včera jsem měl zkušenost, že mi bylo odcizeno zboží v hodnotě 20.000,– Co se stane když dotyčný věci vrátí a budou některé věci poškozené tzn (už nebudou nové) bude muset uhradit škodu v plné výši?

Odpovědi
Drap

O náhradě škody a o její výši bude muset rozhodnout soud na základě znaleckých posudků-

Dochy

Po pravdě, pro oba by myslím bylo lepší, pokud by se na náhradě škody dohodli. Soud a znalecké posudky mohou na poplatcích stát víc než je cena toho zboží. A i viníkovi by dohoda mohla jemně prospět až se bude projednávat výše trestu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.