Mirka258

Co se stane,když sním křídu?

Nejlepší odpověď
Damiana

Mám dojem, že se tenhle trik používal vždycky, když si nějaký tydýt chtěl uměle zvýšit teplotu. Zahrávání si se zdravím je ale vždycky nebezpečný nesmysl, tak si radši smlsni na něčem zdravějším. Ale proti gustu…:-)

Další odpovědi
cochee

Zvracení nelze vyloučit, vzhledem k složení křídy (varianty uhličitanu vápenatého) + působení kyseliny solné ze žaludečních šťáv i velké říhání 🙂 Vzniknuvší chlorid vápenatý se používá v potravinářství, tak snad malé množství spolknuté křídy by nemělo mít zdravotní následky.

Drap

Možná se nestane nic a možná ti bude dost silně nevolno.

ModráHouska

Není to stoprocentní, ale říká se, že by jsi měla dostat teplotu. Možné je ale i to, že se nestane vůbec nic. Jen bude ti zle od žalůdku a to zato nestojí.;)