Usoman

Co se stane, když naistaluji DirectX verzi 9, když mám už verzi 12, budou si navzájem výrazně vadit?

Odpovědi
aliendrone

Teoreticky by to nemělo vadit. V praxi už jsem doinstalovával kvůli starším hrám DX 9c. Prostě se jen doplní dnes již nepoužívané knihovny. Některý SW to vyžaduje, jakkoliv ho na novém HW nevyužije, přesto kontroluje přítomnost těhle knihoven při instalaci nebo spuštění.