alik360

Co se stane, když máš 12 hodin neomluvených?

Odpovědi
annas

Podle zařazení otázky studujete na vysoké škole a nevíte, jak je to s docházkou?

" Evidenci docházky si dělají sami učitelé. V některých předmětech je docházka povinná s maximálně 2 absencemi během semestru, v jiných předmětech ji učitelé vůbec neřeší.

Absenci nemusíte nijak omlouvat. Pokud ale přesáhnete únosnou mez, může se stát, že nebudete moci předmět ukončit a budete ho muset opakovat. Pokud ale byla vaše neúčast způsobena dlouhodobými zdravotními obtížemi (např. hospitalizace v nemocnici) a tuto skutečnost vyučujícímu doložíte, potom vám většinou absenci „nad limit“ omluví."

--
Ale doplním, jak je to s docházkou na základní či střední školy. Ale měl byste to vědět sám ze školního, případně klasifikačního řá­du.

Otázka je nepřesná, na ZŠ se to řeší jinak, na SŠ rovněž. Proto je třeba zamyslet se na formulací otázky, uvést přesné informace, jinak není možné reagovat správně.

Ptáte se na špatném místě, za vinu je trest, jaký to bude, vědí jen ve škole.

Může to souviset i s tím, že nebudete klasifikovaný atd.

Školníšprtka

Ředitelská důtka a 2.stupeň z chování
Ale,záleží na škole.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

2 to není nic tak hrozný ho

NoFear

Možná jak kde, ale myslím, že dají jen tu důtku ředitele (dvojku z chování asi ne).

alik360

dík já jsem totiž zapomněla dodat omluvenky