Babe

Co se stane, když jsem omilem zalila kytku octem?

*y
Doplňuji:
jenom málo

Nejlepší odpověď
hanulka11

vyklop ji z květináče , oklepej zeminu ,dej ji do sklenice s vodou a zítra kup novou zeminu a zasaď …snad to přežije

Další odpovědi
www

Po takové akci může zdechnout jako tvoje čeština 😁

WeeBear

Záleží kolik jsi ho tam nalila.. Pokud více, tak se s ní můžeš rozloučit.

Pokud málo, tak se řiď radou Hanulky, ale udělej to rychle, můžeš ji ještě zachránit! 🙂

ReHu

Jestli jen málo, zkus ji vyndat z květináče, pokud to jde, a prolij ji vodou.
Přebytečnou vodu nech odkapat.

terry

Myslíš omYlem?
A jak hodně? Jen jsi ukápla, než sis všimla nebo hodně? A byl třeba zředěný vodou?

Michal Kole

Mě by zajímalo jak se to mohlo stát.

jendahun

Naředit vodou a pokud tam máte zasazenou azalku,vřes,nebo rostlinu která miluje kyselou půdu,asi by se nemělo nic stát.Horší je to s rostlinou která potřebuje zásaditou půdu.Pak bych to neutralizoval drceným vápencem,nebo možná sodou.Jedlá soda se používá k neutralizování kyselin.

venkovan

Pokud je octa málo, tak moc by se dít nemělo – většina půdy je lehce zásaditá, takže ocet jí trochu změní na neutrální či slabě kyselou. A rostliny by měly takový krátkodobý výkyv přežít.
Takže klídek a přesadit do nové zeminy.