peterbrno

Co se stane?

Na ebay.com jsem si něco objednával. Ale byly tam dvě kolonky pro adresu asi registrační a druhá doručovací. Ale do tý doručovací jsem zapomněl napsat č. popisné. Ale jinak všechno ano (telefon, město, stát…) co myslíte že se stane? Bylo to placeno přes kartu.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pravděpodobně ti před doručením zavolají o upřesnění adresy, pokud je jiná než ta fakturační. Dodavatel se s podobnou situací jistě nesetkává poprvé 🙂

Další odpovědi
redy

Se divím že tě to pustilo dál,tak asi se nic neděje.