Avatar uživatele
delabrutale

Co se stalo s mojim notebookem? (viz popis situace)

Pujčil jsem si teď o víkendu bratrův notebook a s kamarádem na něm hrál nějaké onlinovky (cca 8 hodin během dvou dnů) ..

Když jsme s hraním přestali a chtěli odejít, počítač se najednou resetoval a objevila se hláška s nabídkou nouzového režimu/spuštění běžným způsobem ..

Když jsem zvolil „spustit běžným způsobem“ spustil se přihlašovací stránka windowsu (win 7) a po zadání hesla se začal windows načítat.

Načítal se asi tři minuty a poté se sputil windows a vypadal normálně .. jenže poté, když jsem na něco zkusil kliknou na ploše (složka, start, atd), tak se nic neotevřelo a jen se to nahrávalo a nahrávalo ..

Vyresetoval jsem tedy znovu počítač a zkusil v nouzovém režimu „obnovení systému“ …

Bohužel problém s dlouhým nahráváním stále přetrval.

Nevíte někdo prosím, co se stalo a jak to opravit? Pomohla by reinstalace windows? Je možné spálené něco z hárdwaru? (Pokud by bylo, třeba grafická karta, nespustil by se windows, je to tak, né?)

Za radu děkuji ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kosaaaak

Jako první bych zkusil provést kontrolu disku, pokud se nedostaneš k obnovení systému.
Jestli se dostaneš alespoň do start>spustit, tak tam napiš „chkdsk /f“ pak potvrď písmenem A a restartuj PC.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

To je debilni, proto si nerad pujcuji drahe veci. Nepredpokladam, ze to byla vase chyba, asi se skutecne pouze neco prihodilo v pocitaci, co by se prihodilo i tak, ale vysvetlujte to pak nekomu. No, kazdopadne – netusim, oc by se mohlo jednat. Rozumim tomu dobre, ze se pocitac jiz nacte, jen se dlouze nacita? Pokud jste tam neco instalovali, odinstalujte to. A nechejte pocitac projet antivirakem.

před 4631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet