Co se stalo?

Nereaguje mému tátovi klávesnice od NOTEBOOKU, ani myš, prostě nic, co máme dělat?

Odpovědi
NikkiHeat

Tvrdý restart…první volba.

suaeda

Natvrdo vypnout. Pokud to nepujde tak vyjmout baterii a po zpětném připojení restartovat. Jinak z největší pravděpodobnosti šikovný IT nebo servis v prodejně.

ptáč

a nechat notebook vychladnout. Používat podložku podporující větrání přístroje. http://www.al­za.cz/chlazeni/pro-notebooky/18848622­.htm
Používám mřížku z chladničky, není nutné posilovat HDP kupováním čehosi.