Pavel CZ

Co se špínou z ořechů?

Máte někdo radu, co dělat se špínou na rukách, když oloupete vlašský ořech? Ani kartáčkem to nevydrhnu!

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Ruce citrónem a nebo rozmíchat bílek, přidat do něj citronovou šťávu a kapku octa, ruce s tím natřít, strčit do igelitového pytlíku a zajistit gumičkou, zhruba po hodině sundat a provést jemný peeling. Barva značně zesvětlá a odroste mnohem rychleji.

Látku namočit do teplé vody a v horkém octě vyprat.

Jinak kůže odroste za 3 – 10 dní, je to chemická reakce (něco jako opalování) mezi Juglonem v ořechu a aminokyselinami v kůži

Další odpovědi
nikolkap

Vyhodit.