Duvemblejt

Co se silně opilím člověkem?

Který chce utéct (jít znova na diskotéku :D ) ,říká že se chce zabít a nejde sním komunikovat? Tohle by mě fakt zajímalo , jednou jsem u tohodle byl a muselo zakročit násilí.Děkuji

Nejlepší odpověď
radce

Jde o to, jak moc Ti na něm záleží. Pokud to není fakt dobrej kámoš, tak ho nech jít, protože každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán, Ty mu zabráníš v jeho plánech a on se na Tebe ještě nasere. Pokud Ti ale na něm záleží, tak mu třeba rozbij držku a jestli je rozumnej, tak Ti za to ještě poděkuje…

Další odpovědi
anonym

Pomáhá jedině násilí. Na dvacetinách spolužačky se důkladně „zlinkovala“ její o rok mladší sestra. Byl tam také soused – začínající mladý lékař. Milou slečnu popadl přes rameno, odvlekl ji do koupelny a tam dostala ránu do žaludku. Tak efektivní „vypumpování žaludku“ jsem zažila pouze tehdy. Potom dostala půllitr silné hořké kávy a musela jít do postele.
Chvíli ještě vyváděla, ale potom usnula a bylo to v pořádku.
Jestliže někdo hrozí sebevraždou a je důvodné podezření, že by se o ni mohl pokusit, volala bych policii.

anonym

Ta sebevražda by mu dala asi práci. Všichni víme, jaký mají ožralové štěstí. Pokud už je úplně na sračky, tak bych ho nikam nepouštěl a hodil bych ho pod studenou sprchu. Pak bych ho poslal spát.