JamesCZ

Co se rozumí skladební stavbě u analýzy příběhu?

Zdravím, co se rozumí skladební stavbě u analýzy příběhu? Např. smrt psychiatra → je přivolán detektiv → ten nachází podezřelého atd. Nebo jak tomu mám rozumět? Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím přesněš , co má využující na mysli. Analyza je rozbor,. skladba- struktura – kompozice, z hlediska jazyka – skladba = syntax,.

tekla bych, že jde o to, zda jde o er formu, ich formu, děj jde za sebou chronologicky, nebo je přerušovaný návratem zpět je vložená odbočka, , nebo pachatel je známý na začátku a autor zachycuje jeho odhalení, nebo postup děje vede k dopadení .

Jazyk a syntax – syntaktické prostředky textu z pohledu stylistického. Čas minulý, přítomný, Slova cizí nebo domácí. Krátké věty či rozsáhlé souvětí, Někdy se rourčuje i druh věšt, syntaktické dvojice, to nevím, jak to máte v zadání. a jak má být rozbor poddrobný.