Lurius

Co se podle vás vyplatí kupovat u Vietnamců?

Já si u nich občas koupím peněženku, sluneční brýle nebo pásek, co vy? :)

Nejlepší odpověď
tforro

Nic se u nich nevyplatí. Co je z plastu, to je plný ftalátů a jiných chemikálií. Mají velmi nekvalitní zboží. Jídlo? To ani náhodou. Viděl jsem na vlastní oči a na vlastní čich, jak skladují potraviny v baráku, který měl sklep po strop plný vody, stěny plesnivý, Maso naházený na zemi. O místnost vedle vařili pervitin a „odpad tekl do toho sklepa“. Mezi tím naházený polystyrénový krabice se zeleninou, řýží a kořením. Však jim to taky hygiena několikrát vybrala a samozřejmě že to tam je zas. Mnohokrát to bylo ve zprávách. A vím přesně i do jakých provozoven to vozí. Dobrou chuť ostatním, já to žrát nebudu.
Do jejich večerek ani nepáchnu. Myslíte si, že platí daně? Samozřejmě že platí daně. Jen proto, aby mohli legalizovat výnosy z prodeje drog. To jen hloupej člověk krátkozrace vidí, že mají otevřeno ve večerce od 6–22h denně a domnívá se, že jsou přínosem a že jsou snaživí. Ten příjem, který skutečně z večerek mají je těžce zanedbatelný oproti příjmům, které podávají na FÚ v daňovém přiznání. Proč asi?
Vše, co tu píšu není doměnka typu někdo říkal, viděl… Já sám tohle tvrdím ze své vlastní zkušenosti.

Další odpovědi
mosoj

Tak já zase na vlastní oči viděl a ne jednou, jak ze stejné hromady zboží nakupovali Vietnamci i čeští majitelé butiků. Stejná bunda pak u Vietnamce stála 400 Kč a v butiku 1100 i více. Víte kolik tzv. butikářů nakupuje v tržnici SAPA ?

anonym

nic.nikdy jsem si tam osobně nic nekoupil a nikdy nekoupím.

plně souhlasím s uživatelem tforro. večerka je pračka na kačky

anonym

Kupuji oblečení a boty a některé potraviny.
Již jsem to sem několikrát psal.Můj syn si od vietnamců koupil sportovní boty za 250 Kč a zeťák nic od vietmaců nechtěl, tak z kameného obchodu stejné boty (teda na pohled byly stejné) za 2500.Syn v nich chodil v létě, v zimě a sportoval (fotbal, nohejbal apod.) a zeťák pouze do práce (na zimu měl jiné boty).Oběma se po roce a půl odlepila podrážka.Když to zeťák reklamoval, bylo mu odpovězeno VY JSTE V TOM CHODIL V NEVHODNÉM POČASÍ a reklamaci neuznali.
Takže syn za ty jeho peníze měl po dobu deseti let každý rok nové boty, on měl jenom jedny (pak už na to přišel a kupoval též u vietnamců).
A další věc.Ve všech marketech mají na určité zboží slevy. VIETNAMCI TO ZBOŽÍ KOUPÍ a pak to prodávají u sebe za plnou cenu, co měly dříve markety.
Takže proč bych neměl u veitnamců nakupovat když je to stejné zboží jako v marketu?

pucipuci

Kupuji tam skoro všechno. Jsem starší a již ze škušenosti vím, že boty od nich vydrží z 90% déle než např. z Deichmana. Bavlněná trička sice tolik nevydří co značkové, ale kdo by chtěl chodit 3 roky v tom samém? (Hlavně dámy). Manželka dostala struhadlo od Tescomy a za chvíli bylo tupé a strouhá na tom od Vietnamců. Nekoupil bych si u nich brýle, ale to ani jinde. Co se týče potravin jsou dva druhy. U nás je obchod, kde potraviny mají z 90% české distribuce a jogurty malé mají o 1,50Kč levnější než v Coopce. Ale ve městě mají Vietnamci i potraviny ve stylu sáčkovaných nudlí a hub a salátů a to bych tedy asi také nekoupil. Baterie vydrží stejně a jsou 3× levnější.

Luxx

sluneční brýle rozhodně nekupuj od Vietnamců, pokud je ti tvůj zrak cenný

Tw!st

Nudle