Spiritus

Co se píše na tablo?

honem nutně co nejdřív

Nejlepší odpověď
annas

Otázka není jasná. Třída, školní rok. nějaký citát?

Další odpovědi
Lucimia

Také nevím, co máte na mysli. Pokud myslíte maturitní tablo (předpokládám, že ano, psala jste tu párkrát o tom, že maturujete), tak na něj se píše hlavně název školy, třída, popř. nějaký citát, na kterém jste se shodli, dále se tam dají fotografie (k nim jméno/přezdívka), hlášky, staré testy, písemky, taháky, šerpa, sklenička… Nevím, co jiného.

Miroslavst

Jak už bylo popsáno ostatními. A honem se ani pes nevys… to neznáš? A co takhle když už honem, rychle, hned kouzelné slůvko.

člověk

napište tam předchozí, vaší otázku,třeba něco vyhrajete…