dubraro

Co se nakonec stalo s českou prostitutkou a pašeračkou v Pákistánu?

Nějak se po ní slehla zem.

Nejlepší odpověď
marci1

Stále je uvězněná v pákistánském vězení a zúčastňuje se soudních jednání.
Česká strana zatím pracuje na tom, aby mohla být vydána domů. „V Pákistánu v uplynulých týdnech proběhlo první kolo expertních jednání ohledně smlouvy o vydávání odsouzených mezi ČR a Pákistánem. V tuhle chvíli ale nelze odhadnout, jak dlouho ten celý proces uzavírání bude trvat,“ uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová. (29.7.2018)
https://www.a­haonline.cz/cla­nek/zhave-drby/149896/p­aseracka-tereza-h-22-rozdava-v-pakistanu-usmevy-velka-novinka.html

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že soud ještě neskončil.

mosoj

Čeká ve vazbě na soud, který ještě nebyl. Třeba to někomu vyhovuje.

Vosanajazyku

Ma se dobre. Ceka na soud a pro pakistansky bulvar je za celebritu, protoze je blond a z nejakeho duvodu se jim zda hezka. A jeji “ kamaradka “ Simona, ktera ji s nejvetsi pravdepodobnosti naprasila, vyuziva soucasne “ popularity “ a chysta se produkovat spodni pradlo pod vlastni znackou. Udajne. U prostitutek se nikdy nevi co z toho, co rikaji, je pravda.