skorcovaz

Co se může stát, když pošlu své přání?

Ve schránce jsem si našla nějakou reklamštinu, kde mám napsat svoje tři netajnější přání a poslat je nějaký věštkyni. Údajně za pokus nic nedám, tak jsem se rozhodla je poslat. Co ale z toho má ten člověk, nebo jaká je pointa této hry? Vůbec tomu nerozumím..

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zařadí si vás do databáze a budou vám posílat reklamu na vše možné.Jedině že věříte v zázraky třeba vám věštkyně něco splni jen jí neposílejte peníze předem.

Další odpovědi
led

stane sa zázrak…
začnú vám písať neznámi ľudia a firmy, s ktorými nechcete nič mať.
Liek:
4N – nevidím, nepočujem, nehovorím, nereagujem
(je to to isté ako s pouličnými dílermi)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-odzbrojite-poulicniho-dilera-aby-vas-nechal-napokoji