Avatar uživatele
anonym

Co se mi stane, když vypiji, tu infikovanou Aquilu Aqualineu neperlivou pramenitou vodu ?

http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/pozor-balena-voda-aquila-neperliva-obsahuje-bakterie.html

Dostanu jen průjem nebo skončím v nemocnici na ARu a pak na infekčním ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Tvůj odkaz mně nic bližšího neukázal a na TV se moc nedívám, nevím co se řešilo. Neboj ale, neumřeš!
Mmj., jak píší ostatní-voda z kohoutku je často kvalitnější než jakákoliv balená!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Nevím proč někdo stále kupuje tu hnusnou balenou vodu, které je horší než ta z vodovodu. Lidi, proberte se! Není to pro nás nic přínosnýho – hnusná voda, zbytečný plasty a „díra“ v peněžence.
A tyhle choroby se dotýkají většinou jen dětí nebo slabých jedinců (když to tak blbě musím říct). Stejně jako krvácivé průjmy v Německu. Třeba na obyčejnou chřipku se u nás taky umírá – ale nikdo to nehlásí, hlasit by se mělo to, že i mladé umírají na rakovinu děložního čípku nebo na rakovinu prsu. Nebo u nás Čechů taky rakovina tlustého střeva – to máme z toho bůčku našeho (fůj!).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Dostaneš s*ačku, až se z toho po*ereš 🙂

Pramenitou jo? Co ty borci z marketingu nevymyslí! 🙂 Nazvat odstátou vodu v plastu pramenitou, na to musí mít člověk fakt odvahu. 🙂
Co si takhle natočit vodu z kohoutku, je velmi často kvalitnější, snadno dostupná a navíc za zlomek ceny té balené? Ale to bychom nesměli furt čumět na reklamy, jak se po vodě hubne apod. Což je tedy jen tak mimochodem zcela nečekaná věc, že neslazená voda nemá žádnou energetickou hodnotu, tudíž po ní opravdu člověk nemůže ztloustnout. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel V.

Podle toho, jaký kmen to bude, na testy se čeká, ale i kdyby se náhodou jednalo o hemoralgický, u většiny zdravých lidí nezpůsobí nic…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Když ji jenom nedoporučují,tak to nebude tak hrozné.Možná nějaký ten průjem,možná nic.Stejně,ale léta tvrdím,že nejlepší voda na pití,je voda z vodovodu.I roz­bory ukazují,že je na pití nejvhodnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Nemusíš nic,určitě jsi poslouchala správy.Pokud budeš takhle přemýšlet tak určitě ano.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Venka

Jednoznačně preferujeme vodu z vodovodu, občas nějakou opravdovou minerálku, kvůli minerálům, tak jednou za měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Aquilu doporučují účastnice soutěže královny krásy. Až teď jsem pochopil proč jsou tak štíhlé, protože jak tu již někdo píše, lze očekávat průplach střev.
Vše záleží na množství a druhu bakterií. Nemusí se stát nic, stejně jako to může být nemocnční pobyt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To je pro mně další důkaz o tom, že dělám správně, když nepiji balenou vodu. Pouze výjimečně. Už jsem jednou koupila vodu a byl v ní nějaký saponát, fuj fuj.
Pořídila jsem kvalitní filtr na vodu a jsem spokojená.
Netahám se s láhvemi, ochutit ji mohu také, vím, že nepiji žádný humus ani jedy, ani destilku. Vidím, jak se PET láhve skladují a vím, že tak do té vody vniká spousta škodlivých látek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maruš =P

Ne jenom budete pořád lítat na WC.Ale ted vážně ještě se neví jaký je to tip infekčního průjmu E-colli,to se bude vědět v pátek ale vydali varování at to lidi nepijou a jenom určitou šarži která má spotřebu do 25.05.2012.Ale stejnak je to zbytečnost kupovat si balenou vodu,když nám doma teče úžasná kohoutková…=o)…a potom lidi říkaj že nemaj peníze..!!..TO je timi sarapetičkami!!jako balenou vodou atd..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hnizdo

lidi a proč pijete vodu z plastu? proč ne pouze ze skla, když už se rohodujete pro balenou…
tím, že kupujete pití v plastu se spolupodílíte na zbytečné devastaci naší planety…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek