Boy 13

Co se děje v našich zařízeních, když jsme připojeni k internetu ?

Prosím o odpověď na toto téma, myslím si, že je i docela důležité. Když se připojím k internetu pomocí wifi a na mobilu si projíždím internetové stránky, koukám na videa, fotky, co se děje uvnitř mobilu ? Má to vliv na uložené fotky a videa v mobilu ? Třeba když si pouštím video pro dospělé, na známých internetových stránkách, tak co se děje v mobilu ? Přece tím, že si pustím video, a kliknu na ikonku přehrávání, tak nemůže se mi do mobilu natáhnout vir např. ransomware a nebo že by mi někdo sledoval přes kameru ? A když je tam ještě navíc https ? Je to bezpečné, sledovat videa, když je tam https ? Moc děkuju. A jak poznat, že mi někdo přes kameru sleduje a má přístup do mého zařízení ? Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Putin tě sleduje v přímém přenosu, pak to posílá Bidenovi a Anonymous ti to zařízení mezitím zavirují. ;)
Všechny státní agentury pak analyzují a zpracovávají, co takový „Boy 13“ dělá a zvažují, co s ním dál a co si počnou.

A pak dostaneš třískou do oka (neptej se jak).
„Důležité“ je to jen pro tebe, protože si paranoik, trpíš stihomamem a možná i něčím jiným. ;)

Další odpovědi
zjentek

Většinou v kompu tak divně chrochtá když se ti v něm kdosi hrabe, takže to poznáš po zvuku. (;

elkon

Nesleduj porno a budeš mít klid.

paul1

Kameru je dobré preventivně zablokovat. Já mám přes ni přeložený papír a odsunu ho jen tehdy, když používám skype.