Mystery_M

Co se dává na konci roku panu učiteli?

Mám poprvé pana učitele a nevím co mu dát, jestli nějakou bonboniéru, kytky,…

Odpovědi
quentos

Měli jste za ten rok vysledovat, co má rád. Třeba se do konce roku ještě stihnete zeptat některého jeho kolegy či kolegyně.
Učiteli mužského pohlaví se obvykle květina nedává, ale my zrovna měli jednoho, který byl ve volném čase vášnivý zahradník se zálibou v aranžování květin. Jiný je spíš třeba na dobré pití, ještě jiný např. na to sladké. S učiteli je to bohužel složitější než s učitelkami…

Všeználek1

Jestli má smysl pro humor, tak mi dát spíše něco veselého. Ale někdy je lepší se domluvit s celou třídou a složit se na společném dárku, kterým může být například poukaz na masáž.

Emefej

Knížku?

jsemjá

Nějakou čokoládu.