alvin

Co s trofejemi z psích výstav?

Dobrý den, dostalo se mi do vlastnictví přes 40 pohárů z psích výstav a nevím co s nimi. Vyhazovat je mi přijde blbý. Je nekdo kdo takove trofeje odkupuje? Diky predem za odpovedi :)

Odpovědi
Kelt

Typický odraz doby, když se mi něco nehodí, aspoň to zpeněžím. Dříve byla úcta k tradici, někdo jezdil se psy na výstavu a byl za to oceněn. No zkusím poradit – bývají psí výstavy, burzy a podobně aspoň jednou do měsíce, kdy a kde, to je třeba zjistit, protože v každém kraji je to jiné. A zkusit to nabídnout tam. Případně to nabídnout na nějakou soutěž a odměňovat účastníky, pokud není na poháru vyloženě pes. Pak bývají kynekologické kroužky, ti by také mohli vědět a dát informace. Pak hledat na internetu nebo sledovat inzeráty. A konečně můžete dát inzerát do novin. Někdo by to nejraději vyhodil, další by to nedal za nic na světě a ještě zaplatil zlatem.

Drap

Zkus to prodat na burze za 3 kč kus, třeba se někdo najde.

autacek

No na to je těžká odpověď. Schovácat něco z nostalgie, navíc po psu i majiteli, který již není na světě. V podstatě se jedná většinou jen o kus plastu zatíženého podstavcem, případně jde i cedulka i oddělat. Vhodné tak akorát na nový nápis a poslat dál do oběhu, to by se ale asi zase nelíbilo novému oceněnému.

Možná by si to vzal klub chovatelů příslušné rasy, na výzdobu svých prostor, nebo jako uctění památky, ale ani to nevím nevím.

elkon

Pro toho, kdo to nevyhrál, je to bezcenné. Vyhodit je nejlepší cesta.