Objevuje se rámeček chcete restartovat, teď nebo za60min,nebo déle. Já
nevím jak reagovat ale každou chvilku to mám na monitoru. Lépe to nedám
jsem úplný......děkuji.
Doplňuji:
Jak se to stalo? tady na otázkach jsem klikla na odkaz,(nevím jakého
uživatele)a už to bylo. jinak si nejsem vědoma ničeho,neztahuji nic.já
vlastně ani nevím co znamená ta zkratka u jedné z odpovědí.Ještě se
píše (některé služby AVGnelze aktualizovat) Ale já nic aktualizovat
nechci, ještě jednou děkuji.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda před 5803 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokud se Vám to objevuje déle než jenom dnes,tak bych Vám doporučoval pročistit PC,buď antivirem,nebo jiným čistícím programem,pokud to dělá jen dnes a vy jste instalovala nějaký program,tak restartujte nebo program odinstalujte.Asi by bylo třeba vědět více informací,co se s vašim PC poslední dny dělo.
| 0 Nominace Nahlásit |
Toto se většinou zobrazuje po aktualizaci systému ( může být
automatická). Jak často se to opravdu zobrazuje a jaký máte OS ?
Doplňuji:
U XP byly teď dvě aktualizace krátce po sobě.
Poslední jsem dělal včera.
Upravil/a: mosoj
| 0 Nominace Nahlásit |
niektoré programy pri inštalácii robia zásahy do registru. Treba reštartovať, aby sa nové – alebo upravené registre mohli načítať. Ak chcete reštartovať neskôr, môžete, ale nová inštalácia, alebo aktualizácia nemusia fungovať.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano, pomůžu. Vykašli se na to, zruš to a bude klid. Jedna z odpovědí
byla, že to může být po aktualizaci systému. Doporučuji, vy… se na to.
Důvod?: Mám legální windows a používal jsem veškerou podporu od
mrkvosoftu. Stahoval jsem aktualizace, zabezpečení, prostě vše.
Přes windows update jsem stahoval aktualizaci, nechal jsem to zaplé přes noc,
bylo toho hodně.
Ráno jsem přišel k počítači a chtěl restart. Tak jo, restartoval
jsem.
Pak už jsem jen čekal a čekal a čekal a čekal. Prostě nic. nic nešlo, nic
nefungovalo. Takže instalačku windowsů a úplně novou instalaci a tím jsem
přišel o všechno co jsem v počítači měl.
Tak proto.
| 0 Nominace Nahlásit |

Restart může vyžadovat i Antivir, Firewall, a další ochrany, takže na
nic nekašli a dodržuj bezpečný provoz PC.
V žádosti o restart by mělo být konkrétně uvedeno který program po
jakém úkonu žádá o reset.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |