Avatar uživatele
jendahun

Co s tím?Blbne mi počítač.

Začal mi zase blbnout notebook mini.Roky jsem používal bez problémů Nod32,teď jsem ho odinstaloval a stáhl AVG free.Nechal jsem projet kontrolu,čtyři hodiny to šrotilo i s opravami.Na­konec to vyplivlo,že tam mám Trojského koně – generic20.ibiza.Má to nějakou souvislost(jestli jsem dobře pochopil)s in­stalací ZPS13 od kamaráda z Flash paměti.Virus byl údajně uzavřen v trezoru???Jenomže teď se mi mini počítač zpožďuje a zpomaluje,pořád to něco chroustá a přežvýkává,na Systém explorer mi to ukazuje,že pořád pracuje AVG.Odinstalovat a vrátit se k NOD32,nebo co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Předevčírem nebo kdy tu psal barbakan že se mu seká prohlížeč, doporučil jsem mu pár programů které by mu mohly pomoct:

Cituji sám sebe: :)

" O&O Defrag -defragmentace
Ccleaner – čistič
Advenced System Care – optimalizace
Auslogics BoostSpeed – optimalizace
Windows doctor – oprava

Tohle si stáhni a projeď, pak si ještě udělej check disk a zkontroluj správce úloh, jeslti ti tam něco nebere 99% procesoru nebo ramky.

Všechny tyhle programy mají základní nastavení, takže pokud nebudeš nic dalšího zaškrtávat, tak se ti s počítačem nemůže nic stát. Navíc u některých se dělá i záloha registrů (pro případ)."

+++ plus bych ještě doporučil software COMODO a to jak FIREWALL (preventivně) tak ANTIVIRUS

A nebo můžeš poslechnout Toma20 :), termíny jako „vymazat Windows“, „pěkně dobře udělanej vir“ nebo „hodně debilně odvirovat“ ukazují že se jedna o skutečného počítačového experta. Možná že to bude dokonce nějaký ten hakéér ;)


barbakanova otázka zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-to-je-ze-se-mi-sekaji-prohlizece-i-presto-ze-mam-docela-rychle-pripojeni

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jennysh

AVG odinstalovat-tento program nedoporučuji. Není,tak dobrý jak se zdá,vrátil bych NOD32, ale předtím bych doporučoval pročistit registry, a pak se pustit do instalace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom20

Nejlepší by bylo obrátit se na experta přes počítače.Ale zkuste antivirus Clean,když nepude pořád zkuste vymazat(ne přeinstalovat,vy­mazat Windows)a znova nainstalovat,ale to nevim jak se to dělá.Může to bejt pěkně dobře udělanej vir a třeba ten mininotebook můžete vyhodit;slyšel jsem že jdou hodně debilně odvirovat.Taky je možný že někdo sleduje přes ten vir,váš počítač(to je to zpomalování).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek