dust8

Co s notebook interní DVD mechanikou, která už vůbec nečte média? Máte nějaké nápady?

Napadá mě leda vyčistit čtecí čočku vatovou tyčinkou do uší namočenou v lihu? Pokud to nepomůže, tak zkusit čistící CD se štětinkou? Někde ho doma snad i mám, jen to najít.

Doplňuji: Zabralo vyčištění čtecí čočku vatovou tyčinkou do uší namočenou do destilované vody a pak to čistou suchou tyčinkou otřít do sucha. Nyní mechanika opět čte média.

Nejlepší odpověď
elkon

Vyměnit mechaniku, stojí pár korun. Nebo koupit externí mechaniku a v případě potřeby připojit kabelem.