Rokio

Co říkáte na společnost Mintos? Myslíte si, že má potenciál udržet se na světě dlouho?

Domníváte se, že tato firma budu dlouho existovat, nebo je pofidérní a není to pravděpodobné?

Vím, že nemáte věšteckou kouli, ale zajímá mě váš názor na základě vašich zkušeností s touto organizací (i kdyby byly jenom teoretické)?

Odpovědi
Arne1

Proč na ni nedáš nějaký odkaz ? Bylo by to pohodlnější než ji vyhledávat.

nyjono

Osobní zkušenosti nemám. Co je na netu, těžko říct, ale za mně nic moc.
Může se na světě držet dlouho, ale výnosy mohou být minimální nebo i žádné.

Edison

Arne, všici přeci běžně víme, co je Mintos… Jen já ne… Zato vím, co je Mentoš… .-D