Merlin

Co říkáte na OLED technologii?

paráda, ne? 3mm tenká televize…

Nejlepší odpověď
anonym

priznam se ze 3mm tloustka me tak nebere, daleko znatelnejsi vyhodu amoled bych videl jeho nocni sledovani, protoze amoled ma daleko lepsi kontrast a umi zobrazit dokonalou cernou barvu narozdil od LCD na kterem se cerne barvy dosahnout neda (spis šedé) a světlo prosvita skrze tekute krystaly vždy.

u mensich zarizeni je OLED uz dostupny v perfektni variante SuperAMOLED od samsungu, která tuhle technologii posunula zase o pořádný kus dál.

zajímavé video srovnani pro ilustraci (LCD vs. AMOLED vs. SuperAMOLED) je napriklad zde http://www.you­tube.com/watch?v=u1-zJ-MPR0o&feature=fvst