IvkaH

Co říkáte na bezdotykové odpadkové koše ?

Odpovědi
seraphico

Nejsou špatné. Doma mám konkrétně tento, ale už se neprodává:

https://www.al­za.cz/maxi/hel­pmation-oval-40-l-gyt-40-1-d401699.htm

Občas se stane, že se sám otevře, když projdu příliš blízko a rukou nechtěně mávnu nad senzorem.

Takový koš je dobrý ve chvíli, kdy máte znečištěné ruce a chcete něco vyhodit. Funguje spolehlivě, baterie jsem měnil po roce a půl. Pokud chcete škrábat brambory nebo něco podobného, tak stačí zmáčknout tlačítko a koš bude otevřený stále.

elkon

Dobrá věc.

Ametyst

Výborný nápad, ale nesmíte mít pejska. Ten začne ze zvědavosti vyžírat odpadky, když se před ním otevřou.

JarkaHor

Nevím jestli přímo značka, ale na www.dokose.cz je rozhodně z čeho vybírat :)

IvkaH

Jsou značky, které se tady na ty věci specializují ?

Millisek

Za nás super, ocenila jsem hlavně u dětí, protože už nemáme utlapkaný a pokypaný koš :)