dejf11

Co řiká mikuláš při nadílce?

Nejlepší odpověď
kropitko

Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: „Milé děti, kdo mi zazpívá písničku, dostane dáreček a kdo mi zatancuje, dostane dárečky dva.“ Vtom jeden chlapeček vstane, začne nekoordinovane mávat rukama, točit se dokola a řvát: „aeoeeaoaa“ Mikuláš se na něj podívá a dodá: "A kdo bude dělat p..oviny, nedostane n

Zdroj: http://diskuze­.libimseti.cz/mi­kulas-563275?uid=

Další odpovědi
hanulka11

Tak děti , copak jste se naučily za básničky- tak nám nějakou pěknou řekněte.

Miroslavst

Hody hody to asi nebude, že?
Jedině, že by už předtím v několika rodinách byl :D

Derrynka

Ahoj, no rozhodně teda adventní kalendář. Jsem tak naučená od dětství. Když nic, tak kalendář byla jistota. Dávám ho i svým dětem. Letos jsem teda koupila od cokoladovnajanek. Jejich čokoládu znám, je vynikající, takže vím, že jsem koupila kvalitu :)

TominkaFuky

Ahoj, co dáváte dětem do nadílky od Mikuláše? Dáváte jen sladkosti nebo i ovoce, brambory, uhlí? A chodí u vás včichni tři nebo bez čerta?

KaraskovaAl

My jsme letos daly brambory i uhlí :D to musí v balíčku být. A pěkně nahoře, abychom ty zlobivky trochu potrápili :D Ale sladkosti byly taky :) Jo a letos jsem teda poprvé koupila čajové medvídky lipoo a musím teda říct, že dětem moc chutnají. Budu je kupovat i na vánoce.