Džanička

Co přesně znamená DIČ

Doplňuji:
To vím ale k čemu slouží..

Nejlepší odpověď
kropitko

Daňové identifikační číslo je číslo, které přidělí daňovému subjektu správce daně při registraci. Toto číslo je daňový subjekt povinen uvádět ve všech případech při styku se správcem daně a dále, pokud tak stanoví zvláštní zákon.
Daňové identifikační číslo je složeno ze dvou částí, má formát XXX-YYYYYYYYYY, kde první část XXX označuje správce daně (místně příslušný finanční úřad) a druhá část YYYYYYYYYY je tvořena rodným číslem u fyzických osob a identifikačním číslem (IČ, IČO) u právnických osob.

http://busines­s.center.cz/bu­siness/pojmy/p1728-danove-identifikacni-cislo.aspx

Další odpovědi
Děda Louda

Daňové identifikační číslo.

panenka

to tu zas někomu pěkně hrabe

panenka

Můžu se zeptat proč mě byla smázána odpověd? opravdu otřes tady

kropitko

Já když jsem vkládala odpověď, tak tam byla odpověď jen jedna, ta vaše ne, tak napište adminovi a zeptejte se, kdo to smazal a proč,,,to je jediná možnost,,