Fly

Co přesně se odvidílalo v Koření o „Jingle Cats“?

Dobrý den, prosím vás – před několika hodinama (18.12.10) bylo na Nové odvidíláno KoŔení a v něm reportáž o kočkách zpívajících koledy. Bohužel jsem přepla až když reportáž končila, takže jsem viděla jenom konec a zaslechla jsem, néco v tom smyslu, že „kočky nemňoukají vesele, ale spíše kŕičí o pomoc“. Prosím vás, o čem reportáž byla a co ty slova znamenaly? Děkuji moc za odpovéď. Fly.

Odpovědi
iceT

Nemuzu najit co hledate,ale pokud vim,tak Koreni se opakuje,tak zkuste stihnout reprizu…

roxy52

Tady by to snad mohlo někde být.http://ko­reni.nova.cz/