martin14

Co přesně je: intel Pentium Inside?

Co to je a nedalo by se vyměnit na notebooku za nějaký lepší?

Odpovědi
mosoj

Pentium je typ procesoru firmy Intel. Inside je součást ochrané značky. Dále následuje další číselné označení I3, I5,I7 které potom charakterizuje procesor výkonově.

Michal Kole

V notebookách jde vyměnit procesor buď hodně blbě nebo vůbec.

anonym

Sestav si stolní PC pokud chceš výkon notebook není na výkon

martinecek

intel pentium inside znamená intel pentium (procesor) uvnitř toho notebooku- jako ze tam je