chipsík

Je Intel Pentium Inside herní, či kancelářský?

na notebooku mám Intel Pentium Inside a nevím, jestli je herní, nebo ancelářský typ.
Máte někdo s tímto typem už zkušenosti? Napište, dost to potřebuji.

chipsík

Odpovědi
zelí

Tak za prvé nenì Pentium jako Pentium.
Za druhé, pc není jen o procesoru. Největší brzdou bude grafika.
A konečně za třetí. Notebooky obecně na hry nejsou dobré. Takže jestli nestál alespoň 30k, ale spíš tak 50, tak bude na hry slaboučký. Sice není hra jako hra, ale o hledání min se tu asi nebavíme.

Suma sumárum, vzhledem k tomu, že pentium není z těch draźších procesorů a bavíme se o notebooku, pak lze celkem spolehlivě tvrdit, že vás stoj nenína hry vhodný.

postcd

To bude spíše kancelářský. Na těch herních bývá připsáno i Core i5/i7 a ani to nemusí znamenat že na tom půjdou hrát náročnější hry. Jde i to jaká je grafická karta, její typové označení.