MandiceL

Co přesně bude v náplni mé práce, pokud vystuduji obor: personální a interkulturní managment?

Jde mi pouze o přibližné zaměření…samozrejme jde o to kde me zaměstnání ale pokud zaměstnají třeba zdravotní sestru tak deka priblizne podobnou praci ale zalezi na tom na jakém bude oddeleni. Jen me zajímá čím se budu přibližně zabivat pokud jsem vse dobre pochopila tak nějaké průzkumy?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto určit, co bude náplní práce. Záleží na tom zda tě někdo zaměstná , u jaké firmy a na jaké pozici.

Další odpovědi
gecco

No – nevím, co jsi „pochopila“ a z jakého zdroje…
😉
Vystuduješ-li tento obor, bude z tebe (pokud si tedy dopiluješ češtinu) něco jako sekretářka se zaměřením na personalistiku a klidně v ´cizí´ firmě…
Taky budeš moci dělat leccos jiného…
😉

Emefej

My přece nevíme, jaké budeš mít zaměstnání.

ivzez

Při stoupajícím zájmu o podobné typy studia bych to tipovala na žebrání
a shánění velkých krabic, abyste pod tím mostem nepromrzla.

Tyto obory podle mne nemají moc šancí na praktické uplatnění. Vystudujete obor,
který Vás možná zajímá, ale těžko najdete zaměstnavatele. Už teď je personalistů
tolik, že těžko hledají uplatnění. Ti lepší už pracují v jiných oborech.

A pozor: chcete-li studovat, bylo by dobré pro začátek zvládnout češtinu.