anetteline

Co použít k přilepení plakátu na zeď, aby nebyla po sejmutí zničená?

Používám takovou tu lepící hmotu ( http://www.kores-praha.cz/gumfix-50-g-lepici-guma.html ), ale když jsme teď po letech malovali, tak stěna je pod tím hrozně mastná. Nevíte o něčem lepším (hřebíky nechci, jde mi o lepení papírového materiálu)? Thanx

Nejlepší odpověď
Miroslavst

oboustranná lepicí páska. Sice po odlepení odloupne malbu, ale při malování to nebude mastné.

Další odpovědi
Hlada

Firma Scotch vyrábí čtverečky přímo k tomuto účelu. Mouting Squares Removable, výhradní dovozce 3M Česko s r.o., Vyskočilova 1. 140 00 Praha 4.

Děda Louda

Osvědčená a zatracovaná žvýkačka poslouží podruhé.

Elekrikář

Tento problém jsem vyřešil mým dětěm velkou deskou hobry. Koupil rámovací lištu udělal rám jak na obraz potáhl neutrální tapetou a připínaly si tam obrázky

Zdroj: Zkušenosti