Marvan

Co potřebuji vědět při koupi kuchyňské baterie??

stejně jako s nákupem dalšího domácího vybavení je tam vždy několik fíglů co je potřeba vědět předpokládám?

Jak je to s kuchyňskými bateriemi. Je to rozdělené na typy / obvody / průměry / tvary?

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba rozteč, ta je důležitá!
Doplňuji:
Jinak koukni : http://raf.cz/i­tem/jak-vybrat-tu-spravnou-baterii

Další odpovědi
Děda Louda

V zásadě musíš vědět, co chceš koupit a máš-li na to.

da ny

Nejdůležitější je vědět, zda potřebuji kuchyňskou baterii nástěnnou (různá rozteč ⇒ změřit) nebo stojánkovou (do otvoru vyříznutého v pracovní desce či dřezu).
Následně jsou rozhodující finanční prostředky a požadavky (sprcha apod.), pak dizajn 😉