Tmavovlaska

Co pomáhá proti únavě?

Když přijdu ze školy, jsem totálně unavená a nic se mi nechce už dělat. Máte to taky tak nebo jsem jediná já divná? Protože denodenně mi to nepřijde normální…

Nejlepší odpověď
quentos

dejte si kafe (třeba i rozpustné nebo falešné), to Vás postaví na nohy…

Další odpovědi
tojsemjá

Nechte se vyšetřit-nejlépe na imunologii.Únava nemusí být jen důsledkem přepracování,ale příznakem něčeho závažnějšího (štítná žláza,EBV…).Měl by to zjistit rozbor krve.Pak se s tím dá i něco dělat.Každodenní výrazná únava v pořádku není-pokud nevykládáte vagóny

BIGFOOT

SOUHLAS S TOJSEMJÁ.BIGFOOT.

Michal

Jistě by Vám pomohl vitamin C a B,Zelený čaj a cvičení jogy.Ale i vyšetření lékařem je na místě. Tuto možnost zvažte jako první!
Hodně dobré nálady přeje Michal.

pondělí

zkrátit koukání na obrazovku a prodloužit odpočinek,nechodit do zakouřených místností,ani sama nekouřit,a hlavně upravit denní režim a dodržovat!!!!!!!!!­!!!!

vlastina

Jest-li únava přetrvává tak šup k lékaři

Jana5678

Rozumím, jak se cítíte, mnoho lidí má po náročném dni podobné pocity únavy a vyčerpání. Někdy může být škola skutečně fyzicky a psychicky náročná. Osobně jsem měla období, kdy jsem se cítila podobně. Ale našla jsem si svůj způsob, jak se s tím vyrovnat. Pro mě je to Krupa Kratom přírodní doplněk stravy, který mi dodává energii. Pokud hledáte něco, co by vám mohlo pomoci zlepšit svou náladu a cítit se méně vyčerpaná, možná byste mohla tento přípravek vyzkoušet.