Avatar uživatele
Tmavovlaska

Co pomáhá proti únavě?

Když přijdu ze školy, jsem totálně unavená a nic se mi nechce už dělat. Máte to taky tak nebo jsem jediná já divná? Protože denodenně mi to nepřijde normální…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, BIGFOOT před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

dejte si kafe (třeba i rozpustné nebo falešné), to Vás postaví na nohy…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Nechte se vyšetřit-nejlépe na imunologii.Únava nemusí být jen důsledkem přepracování,ale příznakem něčeho závažnějšího (štítná žláza,EBV…).Měl by to zjistit rozbor krve.Pak se s tím dá i něco dělat.Každodenní výrazná únava v pořádku není-pokud nevykládáte vagóny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

SOUHLAS S TOJSEMJÁ.BIGFOOT.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jistě by Vám pomohl vitamin C a B,Zelený čaj a cvičení jogy.Ale i vyšetření lékařem je na místě. Tuto možnost zvažte jako první!
Hodně dobré nálady přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

zkrátit koukání na obrazovku a prodloužit odpočinek,nechodit do zakouřených místností,ani sama nekouřit,a hlavně upravit denní režim a dodržovat!!!!!!!!!­!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Jest-li únava přetrvává tak šup k lékaři

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Rozumím, jak se cítíte, mnoho lidí má po náročném dni podobné pocity únavy a vyčerpání. Někdy může být škola skutečně fyzicky a psychicky náročná. Osobně jsem měla období, kdy jsem se cítila podobně. Ale našla jsem si svůj způsob, jak se s tím vyrovnat. Pro mě je to Krupa Kratom přírodní doplněk stravy, který mi dodává energii. Pokud hledáte něco, co by vám mohlo pomoci zlepšit svou náladu a cítit se méně vyčerpaná, možná byste mohla tento přípravek vyzkoušet.

Nový příspěvek