sardinie

Co nosí kluci ve školní tašce (14 let + střední škola) ?

Nejlepší odpověď
Fyzik

Takže především učebnice, sešity, žákovskou knížku, penál a psací potřeby, svačinu, mobil, klíče, peněženku… Vlastně je to hodně podobný tomu, co holky.

Další odpovědi
Awe

střední škola?Knížku na omluvenky,ciga­rety,svačinku a lahváče… prupisku sem měl jednu v kapse.Myslím že se toho moc nezměnilo
Doplňuji:
U nás na střední šlo krásně poznat kdo je v jakém ročníku…

  1. ročník: batoh na zádech, všechny sešity ok, docházka 95%,skoro bez problému.
  2. ročník: batoh na zádech, jeden univerzalní sešit, docházka 70%, ignorace na hodinách

3.ročník: batoh plný lahváču-někdy bez batohu, žádný sešit občas alespoň prupiska, docházka 50 % absolutní nezájem v hodinách, pozdní příchody a dřívější odchody

4.ročník: Prostě nějakým způsobem přežít…

anonym

Ti, co mají zájem o studium nosí především studijní pomůcky

Nevíteto?

Většinou sešity, index a psací potřeby, nebo notebook, když ho používají na „zápisy“ místo sešitů. 🙂

lexx

kdysi jsme tam nosili (kromě již dříve vyjmenovaných věcí) nahrané audio kazety občas i bateriový magnetofon za účelem zapůjčení a poslechu doma…dneska někdy ostře nabitá bouchačka, i to se stává, návykové látky…jo doba se mění

ivosek2

propisku, sešity, cíga…