Kreama

Co napsat v dopise pro celebritu?

Odpovědi
Dados

Podle toho o co jde. Pokud chcete autogram s fotkou, stačí to, podle mě, napsat tak obyčejně a samozřejmě nesmí chybět slůvko prosím a děkuji a Váš podpis. Dyť celebrita je taky úplně obyčejný člověk a to, že je párkrát v televizi z ní ještě nedělá bůh ví co. Pokud jde o nějakou kritiku, že se Vám např.: nelíbila ve filmu, tak to napište tak, aby to neurazilo. Dál nevím, protože jsi nenapsala proč chceš celebritě posílat dopis.

Funna

přesně to, co po ní (něm) chceš…z nějakého důvodu snad tomu dotučnému píšeš…

nonnel

Hlavně nedělej pravopisné chyby.