M-Rock

Co na rýmu účinější?

Mám dilema, je lepší s rýmou normálně chodit venku a neomezovat se neboť čerstvý vzduch prý pomáhá nebo sedět doma a pít horký čaj a být v teple? Jaké máte zkušenosti s léčením této „nemoci“?

Nejlepší odpověď
ten který je

At se snažím jak se snažím,rýma mi trvá vždy přes týden.Nejhorší jsou první tři dni,to je hrůza.

Další odpovědi
annas

Mám vyzkoušené to, o čem píše ReHu. Vtahuji do nosu slanou vodu a přitom ponořím ruce až po lokty do mísy s horkou vodou.
Ale říká se, že léčená rýma trvá týden, neléčená 7 dní.

ReHu

Já to nemám vyzkoušené, ale kamarádka si „protáhne“ nosem vlažnou slanou vodu. Několikrát, třeba i druhý den, dokud se jí rýma nepustí.

vyneve

je to virové onemocnění, na které ještě nemáme protilátky..

a jejich vytvoření trvá přibližně ten týden…

proto to léčte tak, abyste podporovala imunitu. ta jediná vás toho zbaví.

lorja

Manželovi teklo z nosu doslova celoročně.
Protože je sportovec,dost ho to i obtěžovalo.
Já jsem v jednom časopise narazila na rozhovor s naší reprezentantkou v odbíjené,která taky měla tyto potíže.Začala užívat zinek s přídavkem vitamínu c a po krátké době se rýma upravila.Manžel to vyzkoušel a rýma se přeci jen zmírnila.Nezmi­zela,ale její průběh trvá 3 až 4 dny.Také preventivně navštěvuje saunu.