Avatar uživatele
Jq

Co myslíte, můžu mít s*x s učitelkou?

Je jí 22 let, vždycky se na mě podívá a usměje se na mě. A jen mě důvěřuje. A někdy se na mě dívá, a když se mnou mluví, tak mě týká a usmívá se na mě. A já jsem se do ní velice zamiloval. Ale má přítele, a když stojím vedle ní, tak chci se jí dotknout a políbit

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 123 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

To záleží… Kromě jiného na Tvém věku. Pokud jseš na ZŠ nebo SŠ tak bych rozhodně nedoporučoval téměř ani na to myslet.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Je velmi důležité si uvědomit, že vztahy mezi studentem a učitelem jsou většinou nesprávné a nevhodné. Někdy můžete cítit, že máte silné pocity k učiteli, ale ty jsou většinou plodem obdivu a fascinace vůči jejich postavení, zkušenostem nebo charismatu.

Bez ohledu na to, jak se cítíte, je nezbytné respektovat profesionální hranice mezi studenty a učiteli. Neměli byste se pokoušet zapojit učitele do jakéhokoli romantického nebo sexuálního vztahu.

Pokud máte těžkosti se svými city, mohlo by vám pomoci mluvit s důvěryhodnou dospělou osobou, jako je školní poradce, o tom, co prožíváte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Učitelka je žena jako každá jiná, ale nesmí to být tvoje učitelka. Zřejmě nejsi v pořádku. Oba se můžete dostat do maléru, pokud by na něco takového přistoupila. Ona by měla mít rozum, ale to, že se usmívá je v pořádku, nic to však jistě neznamená. Není důvod se na studenty, nebo žáky mračit. Moc si fandíš a ani jsi neuvedl svůj věk. Pokud jsi ještě dítě, je to o to horší. Jistě nebude kvůli nějakému mamelukovi riskovat karieru.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Ujasni si, jestli si ty její postoje atd. nevykládáš špatně a jestli to není jen tvá představa (protrože v to doufáš), možná si něco špatně vykládáš… Nevím na základě čeho si myslíš, že „jen tobě důvěřuje“ (spíše nějaké zbožné přání?), ale že se na tebe podívá a usměje, nemusí znamenat nic moc.

Učitelé zcela běžně žákům tykají (občas i vykají, ale je to spíše méně časté). Opět si spíš něco nalháváš.

Nijak zvlášť hluboký a důvěrný vztah očividně nemáte (možná jen v tvé hlavě)… a už jen ta věta, že „jen tobě důvěřuje“ je sama o sobě dost divná.
Možná si něco sugeruješ.
Pouvažuj spíš o psychologovi nebo alespoň nad větším zamyšlením se nad sebou.

Vzhledem k tomu, že má přítele, tak ne. Leda by s ním být nechtěla a opustila ho. A samozřejmě by mezi vámi musely být sympatie vzájemné.
V první řadě by ona musela chtít…

Důležitý je pak především tvůj věk. Pokud nejsi zletilý, tak o tom ani neuvažuj.
Pokud by ti bylo nad 18, bylo to (skutečně) vzájemné a scházeli jste se mimo školu a její pracovní dobu, neviděl bych v tom problém. Věkový rozdíl takové 3, 4 roky a to, že jste se potkali na škole, kde tys byl student a ona učitelka, by nebyla žádná hrůza. Vzájemná přitažlivost mezi dospělými a stejně starými jsou časté a to dost často na škole a na pracovišti, a běžně z toho vznikají vzathy.

Každopádně se ptáš na s€x, ne na vztah (přestože ji jak tvrdíš „miluješ“). Očakávám, že si spíš nedospělý, nevyzrálý, nezletilý a spíše možná i dítě pod 15.
Takže ne!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon ty pokud si někdy zázrakem vrzneš „nepředpisově“ tak do smrti nevyjdeš z údivu bo v tu ránu bezpochyby objevíš celičký nový vesmír. 🤨

Avatar uživatele
elkon

Chudinko, na rozdíl od tebe, mám dospělé děti, ty zde jen kecáš hovadiny a na další hovadiny se musíš ptát, protože si s ničím neumíš poradit.
Bez poradny se ani neuprdneš.

Nový příspěvek