leguan

Co můžu mít z té plísně za nemoce? Odpověď Hanulky pěkná blbost!!!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemohu si pomoct, ale co jste očekával za odpovědi? Jak cukrar, tak i hanulka11 mají naprostou pravdu. Zde nejsme odborníci na stavby, jen radíme to co víme. Hanulka11 vám odpověděla, že neví v jakém rozsahu je plíseň. To jste nikde neuvedl, neuvedl jste zda bydlíte v suterénu, přízemí nebo v patře, neuvedl jste zda je byt dostatečně vytápěn a zda dostatečně větráte, zda se jedná o novostavbu nebo starší byt, zda jsou zdi cihlové nebo kamenné.
Jak si myslíte, že by se oprava prováděla pokud by byly zdi zasažené plísní hodně? Jedině oklepáním omítky, izolací a znovu nahodit.
Jaké nemoci? Od kožních problémů až po respirační nemoci, můžete si vybrat.

Další odpovědi
hanulka11

Napsal jste, že máte byt plný plísně – to si člověk může představit pěkné věci ......ani to nechci napsat.Vy jste měl plíseň začít řešit hned jak vznikala a ne si nechat zaneřádit byt.