metro

Co může způsobit, že se v prohlížeči Opera neukládá historie?

Odpovědi
Gonfaloniér

Operu vůbec nepoužívám, tak nevím, ajk to tam funguje. Zkus se podívat do nastavení, jestli to tam nemáš nějak nadefinované,nas­tavené. Nepoužíváš automaticky anonymní prohlížení?
Možná je to tam trochu jinak než v jiných prohlížečích (viz odkaz).
https://www.id­nes.cz/technet/­software/opera-skyte-funkce-tipy.A120405_223­557_software_dvr

„Pokud používáte funkci pro hledání v historii (Ctrl+Shift+H), zkuste zadat opera:history. Informace o navštívených stránkách se zobrazí v odlišné podobě. Po zadání příkazu opera:historysearch lze v historii dokonce fulltextově vyhledávat.”
Namísto klisckého ctrl+H se musí zadat ctrl+shift+H Ale zajímalo by mě jestli vůbec není k zobrazení někde v horní liště, v liště záložek.

aliendrone

Operu jsem kdysi používal (byla SKVĚLÁ), ale co ji převzali čongové, stal se z ní hroznej šmírák a dnes nwm ani jak současná verze vypadá.
Mrkni se:

  1. na to anonymní prohlížení jak píše Gonfaloniér
  2. jestli nemáš nastavené „nikdy neukládat historii“ (nebo jak se ta položka dnes jmenuje)

Víc mne takhle nenapadá, je to dávno, co jsem s Operou dělal. ;)