Avatar uživatele
MAFIA777

Co mate s teho hodnoceni a bodu?

Dobri den všem mam takovou otazku protoze ja to nedokazu pochopit co s teho mate s hodnoceni a bodu ze se tady malem perete
Doplňuji:
p858 prečti co ty pišeš a pak řikej at se negdo nauči česki

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5113 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Při hledání odpovědí se dostávám ke spoustě informací,tzn.,že se vlastně sebevzdělávám.A to je ,pro mne,daleko důležitější,než body.
Lhal bych,kdybych neměl radost z procenta úspěšnosti.
To je pro mne zadostiučinění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pro P858.
Už jsem nedávno psala, že ten, kdo dělá pravopisné chyby, by neměl kritizovat jiné.
Pokud se nemýlím, MAFIA777 je navíc cizinec. Takže bychom měli být k jeho pravopisu a vyjadřování tolerantní.

Jistě, že zelený bod potěší v tom smyslu, že Vám dá někdo najevo, že odpověď byla užitečná. Ale nejdůležitější by měla být snaha pomoct tomu, kde neví, neumí hledat atd. Při tom všem se rovněž i něco dovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

je to něco jako poděkování.. a ukazatel, jak kdo odpovídá dobře.. proč ne… je to motivace, že to nejni jen tak.. a naučte se česky..

možná nepíšu spisovně, ale „Dobrí den“, bych opravdu nenapsal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já osobně jsem tu proto abych se zde něco dozvěděla a když vím tak abych zde lidem pomohla, a nelíbí se mi tu kritizování některých lidí.Každý člověk není 100% já pokud můžu pomůžu ale nikdy nedávám najevo chyby které zde u někoho vidím .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hodnocení a body si nechávám u firmy proplácet. Za zelené palce jsem si dříve kupoval benzín a osvěžovač vzduchu. Za červené palce jsem nakupoval jehněčí maso ve slevě. Teď když neexistují červené palce budu muset namísto masa kupovat rohlíky za ty zelené palce a benzín kupovat ze svého. Na osvěžovač mi nezbývají prachy, musím si prdnout. Ostatní uživatelé také na osvěžovači vzduchu šetří.

Zdroj: http://i.idnes­.cz/08/102/gal/VEM267d33­_pro66728.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

navím,když můžu tak pomůžu a nebo se snažím poradit,ale také i dozvědět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
spaiky66

naučte se psát oba dva

Zdroj: de

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dotaz na Mafiána:„Kde jsi se narodil?“.

před 5112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MAFIA777

lotišsko statni občanstvi ukraina

před 5112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek