MAFIA777

Co mate s teho hodnoceni a bodu?

Dobri den všem mam takovou otazku protoze ja to nedokazu pochopit co s teho mate s hodnoceni a bodu ze se tady malem perete
Doplňuji:
p858 prečti co ty pišeš a pak řikej at se negdo nauči česki

Nejlepší odpověď
vagra

Při hledání odpovědí se dostávám ke spoustě informací,tzn.,že se vlastně sebevzdělávám.A to je ,pro mne,daleko důležitější,než body.
Lhal bych,kdybych neměl radost z procenta úspěšnosti.
To je pro mne zadostiučinění.

Další odpovědi
annas

Pro P858.
Už jsem nedávno psala, že ten, kdo dělá pravopisné chyby, by neměl kritizovat jiné.
Pokud se nemýlím, MAFIA777 je navíc cizinec. Takže bychom měli být k jeho pravopisu a vyjadřování tolerantní.

Jistě, že zelený bod potěší v tom smyslu, že Vám dá někdo najevo, že odpověď byla užitečná. Ale nejdůležitější by měla být snaha pomoct tomu, kde neví, neumí hledat atd. Při tom všem se rovněž i něco dovědět.

anonym

je to něco jako poděkování.. a ukazatel, jak kdo odpovídá dobře.. proč ne… je to motivace, že to nejni jen tak.. a naučte se česky..

možná nepíšu spisovně, ale „Dobrí den“, bych opravdu nenapsal

panenka

Já osobně jsem tu proto abych se zde něco dozvěděla a když vím tak abych zde lidem pomohla, a nelíbí se mi tu kritizování některých lidí.Každý člověk není 100% já pokud můžu pomůžu ale nikdy nedávám najevo chyby které zde u někoho vidím .

anonym

Hodnocení a body si nechávám u firmy proplácet. Za zelené palce jsem si dříve kupoval benzín a osvěžovač vzduchu. Za červené palce jsem nakupoval jehněčí maso ve slevě. Teď když neexistují červené palce budu muset namísto masa kupovat rohlíky za ty zelené palce a benzín kupovat ze svého. Na osvěžovač mi nezbývají prachy, musím si prdnout. Ostatní uživatelé také na osvěžovači vzduchu šetří.

Zdroj: http://i.idnes­.cz/08/102/gal/VEM267d33­_pro66728.jpg

člověk

navím,když můžu tak pomůžu a nebo se snažím poradit,ale také i dozvědět

spaiky66

naučte se psát oba dva

Zdroj: de

anonym

Dotaz na Mafiána:„Kde jsi se narodil?“.

MAFIA777

lotišsko statni občanstvi ukraina