FlAsh_7

Co mám v této situaci (v popisku) ohledně ztráty Instagramu dělat?

Od Instagramu mi na email chodili notifikace pokaždé co jsem se přihlásil. Jednou nevím, co mě to popadlo, ale dal jsem (mám Gmail) „nahlásit spam a ODHLÁSIT Z ODBĚRŮ“. Pravě kvůli tomu odhlášení jsem z němu ztratil skrze email přístup a nevím, co mám dělat. Poradíte? Vím, udělal jsem hloupost, ale jsme přece lidi!

Odpovědi
MonkeyKing

Tak se přihlas podle nicku, nebo se mrkni do spamu a obnov to

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.