Avatar uživatele
fifik :-D

co mam udelat s kockama

kočky se vzdy vymočí vedle záchoda jak je to mám odnaučit
Doplňuji:
stelivo v záchode máme

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nedá se to odnaučit..
já dala okolo kočičičího WC velký
podnos, jaký se používá v kuchyni
na odkapávání nádobí a měla jsem
klid ony totiž, když močily, tak měly
ocásek venku a šup proud tekl ven :D
Doplňuji:
nebo koupit větší WC bez stříšky ?

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atena11

kupte jim stelivo pro koky a davejte jim ho do zachodu také bych Vám doporučila aby jste okolo záchoda kam kočky chodí močit pravidelně dal alobal.
Moje kočka neustále čůrala v rohu v jídelně a když jse tam dali alobal odnaučila se to a chodí na kočkolit. Dále by bylo dobré si koupit knihu : http://knihy.he­ureka.cz/velka-kniha-pece-o-kocku-nenahraditelny-prakticky-pruvodce-informujici-o-andrew-edney/

Doporučuji je tam vše od toho čím kočku krmit, jak jí připravit navístavi nebo jí vykoupat až právě k tomu jak j odnaučit močit na místech kde nemá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

vyhodit na zahradu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Zkuste každé kočičce pořídit jedno WC a často je čistěte a vymývejte.Některé kočky už na jednou použité WC nevlezou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Zkus se zaregistrovat a zeptat se v diskuzi na www.miciny.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

kočky mohou také na stelivo špatně reagovat
jsou různě parfémovaná apod.

Stelivo pro kočky – jak ho vybrat?

Na trhu je několik druhů steliv. Lze zvolit stelivo hrudkující nebo nehrudkující. Výhodou hrudkujících steliv je, že lopatkou vyjmete pouze znečištěnou část a zbytek může zůstat v záchodu.

Dále jsou steliva kamenná, buničinná, dřevitá nebo silikátová. Rozdíl je i v penězích a také v kvalitě. Jsou steliva, která vydrží v záchodu i několik dní. Samozřejmě, vše závisí také na tom, kolik koček záchod používá. Zcela jistě jedna kočka neznečistí záchod za stejnou dobu jako třeba koček pět.

Některá steliva jsou lehká a kočky je při použití vynášejí ze záchodu ven. Je tedy možné zakoupit i předložku, ze které zbytky steliva snadno odstraníte.

Dále se mezi stelivy objevují i ta, která jsou parfémovaná, která pohlcují pachy nebo zabraňují tvorbě bakterií.
Může se stát, že kočka na dané stelivo bude reagovat různě. Může ho dokonce i odmítat a v takovém případě vykonává potřebu jinde. Pokud tento problém objevíte, zkuste nejprve změnit stelivo. Ne vždy totiž takové chování znamená zdravotní problém, ale jen reakci na neznámou věc.

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek