fifik :-D

co mam udelat s kockama

kočky se vzdy vymočí vedle záchoda jak je to mám odnaučit
Doplňuji:
stelivo v záchode máme

Nejlepší odpověď
briketka10

nedá se to odnaučit..
já dala okolo kočičičího WC velký
podnos, jaký se používá v kuchyni
na odkapávání nádobí a měla jsem
klid ony totiž, když močily, tak měly
ocásek venku a šup proud tekl ven :D
Doplňuji:
nebo koupit větší WC bez stříšky ?

Další odpovědi
atena11

kupte jim stelivo pro koky a davejte jim ho do zachodu také bych Vám doporučila aby jste okolo záchoda kam kočky chodí močit pravidelně dal alobal.
Moje kočka neustále čůrala v rohu v jídelně a když jse tam dali alobal odnaučila se to a chodí na kočkolit. Dále by bylo dobré si koupit knihu : http://knihy.he­ureka.cz/velka-kniha-pece-o-kocku-nenahraditelny-prakticky-pruvodce-informujici-o-andrew-edney/

Doporučuji je tam vše od toho čím kočku krmit, jak jí připravit navístavi nebo jí vykoupat až právě k tomu jak j odnaučit močit na místech kde nemá

honza19hk

vyhodit na zahradu.

iwrana

Zkuste každé kočičce pořídit jedno WC a často je čistěte a vymývejte.Některé kočky už na jednou použité WC nevlezou.

Andre5000

Zkus se zaregistrovat a zeptat se v diskuzi na www.miciny.cz

briketka10

kočky mohou také na stelivo špatně reagovat
jsou různě parfémovaná apod.

Stelivo pro kočky – jak ho vybrat?

Na trhu je několik druhů steliv. Lze zvolit stelivo hrudkující nebo nehrudkující. Výhodou hrudkujících steliv je, že lopatkou vyjmete pouze znečištěnou část a zbytek může zůstat v záchodu.

Dále jsou steliva kamenná, buničinná, dřevitá nebo silikátová. Rozdíl je i v penězích a také v kvalitě. Jsou steliva, která vydrží v záchodu i několik dní. Samozřejmě, vše závisí také na tom, kolik koček záchod používá. Zcela jistě jedna kočka neznečistí záchod za stejnou dobu jako třeba koček pět.

Některá steliva jsou lehká a kočky je při použití vynášejí ze záchodu ven. Je tedy možné zakoupit i předložku, ze které zbytky steliva snadno odstraníte.

Dále se mezi stelivy objevují i ta, která jsou parfémovaná, která pohlcují pachy nebo zabraňují tvorbě bakterií.
Může se stát, že kočka na dané stelivo bude reagovat různě. Může ho dokonce i odmítat a v takovém případě vykonává potřebu jinde. Pokud tento problém objevíte, zkuste nejprve změnit stelivo. Ne vždy totiž takové chování znamená zdravotní problém, ale jen reakci na neznámou věc.