adule

Co mám koupit rodičům k vánocům když nic nechtějí? ale věkem js také omezená je mi teprve 10 a z kapesného mam 800.

Nejlepší odpověď
Razza

Kup kosmetický balíček, stojí tak kolem 300, ale dá se sehnat i levněji. Já to kupuju každej rok taťkovi a i mamce. Táta je rád, že nemusí běhat po drogérkách a schánět věci na holení a mamce voňavý sprcháč udělá vždy radost 🙂

Další odpovědi
anonym

Dojdi si do nějakýho dobrýho fotostudia a dej se vyfotit, kup pěkný rámeček a napiš na zadní stranu, nebo dolů, že je máš moc ráda a že přeješ krásné Vánoce 2014, podpis, hotovo 🙂

marci1

Souhlasím se „Sambou“. Fotografie v rámečku je dobrý nápad. Ale jinak, můžeš jim koupit nebo vyrobit cokoliv, stejně budou mít radost, protože Tě mají rádi. 🙂