Nathalia

podprsenka…

v jakém obchodě mohu koupit podprsenku-nejmenší číslo,nejlevněj­ší,s košíčky,pod tričkem nenápadná,lev­ná+ obchod

Nejlepší odpověď
iceT

Kdekoliv,kde se zabývají prodejem spodního prádla.Ovšem levná podprsenka nerovná se kvalitní…

Další odpovědi
postcd

Broukk

jak je tu řečeno, levná nemusí být kvalitní, ale co vím, tak levné a od košíčku A prodávají například v NewYorkeru, v neděli jsem byla shánět bundu a zrovna v galerii Harfa v NY měli výprodeje spodního prádla, podprsenky už od 129,–, což je nízká cena a byly tam převážně hladké, tak by pod tričkem neměly být výrazné