Rokio

Co mám dělat? Trpím těžkou mánií. Dnes jsem ušel 6 kilometrů, a to ještě před 9. hodinou. Vstávám většinou v 6 hodin.

Nejsem ale při ní nikomu nebezpečný a vedlejším kladným účinkem je úbytek na váze. Díky své mánii už mám konečně normální hmotnost a jsem fyzicky fit. Nikoho neohrožuji, protože nepáchám trestnou činnost, ani úmyslné přestupky. Pouze občas řidiči málem skočím přímo pod kola díky mé nezkrotné energii, mému optimismu, impulzivitě (která se ale neprojevuje agresivitou) a čirému veselí.

Nejen, že se necítím špatně, ale mám se prostě skvěle, ale uvědomuji si, že jsem psychicky nemocen.

Psychotické projevy mívám velmi zřídka.

Vím, že bych měl neprodleně navštívit terapeuta, ale nechci dostat silnější medikaci, nýbrž bych chtěl problém vyřešit, že budu energetický jako postava z anime Naruto Rock Lee. Doufám, že tak svoji energii vyčerpám.

Pomozte mi prosím. Mám problémy, které bezodkladně potřebují vyřešit. Předem vám děkuji za radu a přeji vám dobré ráno!

zdroj obrázku: nicoolv.blog.cz

Nejlepší odpověď
Malvína

A jak ti máme pomoci vyřešit tvé problémy? Navíc přes internet. Navštiv už konečně svého terapeuta. Odpovědi nejsou diskuzní web, vykecat se můžeš nějakému kamarádovi. A vůbec nechápu, co je za problém ujít 6km. Jediné, co ti doporučím je, abys chodil řádně po chodníku a omezil své “veselí”. Už vidím, jak nebohému řidiči skočíš pod kola. Chudák.

Další odpovědi
elkon

Navštiv lékaře a neotravuj svými problémy, s kterými ti stejně na dálku nikdo nepomůže.

dubraro

Chůze není mánie, ale normální činnost, prospěšná zdraví tělesnému i duševnímu.

zjentek

Dal bych si ještě šest v poledne a šest ještě večer v šest. Chodit je důležité. V dnešní pohodlné době začíná převažovat názor, že chodit je v ohledu k hodnotě života dokonce důležitější, než myslet.

Právě jsem vyposlechl dvě velmi mlaďoučké slečny, přemýšlejíc o svém zdraví a v návaznosti zoufale poptávajíc nedostatkovou práci na zahrádce s přesvědčením, že tato nejlépe zajistí kvalitní bronz jejich těl.

Vojta: tak nechoď a mysli.

Spolehlivý způsob, jak se regionům fyzicky vyhnout.
Navíc nebude zřejmě ani možný ti prokázat, že o regionech prd víš, bo budeš myslet a to kolikrát stačí.

Vojta24

Rokio, to je … ÚŽASNÉ, jsem dojat a naplněn optimismem.

Zjentek: „.. začíná převažovat názor, že chodit je pro kvalitu života důležitější, než myslet“

Meteš perly, jak Troška v kameňáku. Kde že tenhleten „názor“ převažuje ?
Já jen abych se tomu regionu převážně okupovaném chodícími zombíky raději vyhnul, mohlo by to být dost nebezpečné místo, s ohledem na kvalitu mého života.

Drap

Co máš za těžkou mánii? Ujít za den 6 km neni nic zvláštního a neni to mánie. Chodím tak každý den a většinou více. Skákat pod auta a provokovat řidiče je blbost, ale pokud máš takové nutkání, budeš muset navštívit odborníka. Pokud svou mánii vidíš v tom, že otravuješ zde ostatní svými zmatenými a často nesmyslnými otázkami, tak to vyřešíš snadno tím, že nebudeš zapínat počítač.

Vojta24

Jinak rokio z toho jak se tu prezentuješ je tvoje jediná choroba jen chorobná touha po pozornosti okolí, proto jsou všechny tvé otázky jen o tobě a proto se nám tady teď zpovídáš z problémů které tu nikoho nezajímají, jen abychom tě zas a znova řešili, chácholili a nevím co ještě … tolik k radě od internetového psychologa, a teď konečně už MAZEJ k tomu opravdovému !!