Avatar uživatele
pavlínahrivn

co mám dělat když statím mobyl?

když sem statila mobyl tak co mám dělat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Larissa

Hledat na místech, kde jste naposledy byla. Hodinu češtiny můžete ze seznamu škrtnout, tam jste rozhodně už dlouho nebyla…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Předpokládám, že „statit mobyl“ má být ztratit mobil.
Tedy zavolat operátora a nechat zablokoval svoje t.č. Další možností je blokace imei mobilu a požádání policie o vyhledání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

heh nevim co je statit …kdyby to bylo jednou.. tak bych rek ze je to preklep a ze jsi mobil stratila …ale dvakrat!!! to fakt nevim..tak pokud jsi ho stratila tak zavolat na operatora zablokovat simku…pokud mozno i mobil a doufat ze ho najde nejaky uvedomely obcan a vrati ho z5…
Doplňuji:
z

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Larisso, dávám palec.
K otázce – začala bych tím, že zavolám na operátora a nechám si zablokovat kartu. Přičemž nahlásím ztrátu na policii – dostanu na to papír. Zajdu na pobočku operátora a ihned mi vydají kartu se stejným číslem, hlavní je, že pokud někdo najde tvůj mobil se simkou, nebudeš se pak muset klepat, jaký přijde účet za paušál. A doufej, že naše „schopná“ policie mobil najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ministri

No, dvakrát napsat statit nebo stratit vyjde nastejno. Takže ztratit…
Zavolat si na něj už jste zkoušela? Jinak souhlasím s WeeBear a Larissou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud to znamená, že jsi ztratila mobil, tak ho v prvé řadě hledat. Pokud se nepodaří, doporučuji nahlásit operátorovi, aby ho zablokoval

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek