pavlínahrivn

co mám dělat když statím mobyl?

když sem statila mobyl tak co mám dělat

Nejlepší odpověď
Larissa

Hledat na místech, kde jste naposledy byla. Hodinu češtiny můžete ze seznamu škrtnout, tam jste rozhodně už dlouho nebyla…

Další odpovědi
www

Předpokládám, že „statit mobyl“ má být ztratit mobil.
Tedy zavolat operátora a nechat zablokoval svoje t.č. Další možností je blokace imei mobilu a požádání policie o vyhledání.

badisko

heh nevim co je statit …kdyby to bylo jednou.. tak bych rek ze je to preklep a ze jsi mobil stratila …ale dvakrat!!! to fakt nevim..tak pokud jsi ho stratila tak zavolat na operatora zablokovat simku…pokud mozno i mobil a doufat ze ho najde nejaky uvedomely obcan a vrati ho z5…
Doplňuji:
z

WeeBear

Larisso, dávám palec.
K otázce – začala bych tím, že zavolám na operátora a nechám si zablokovat kartu. Přičemž nahlásím ztrátu na policii – dostanu na to papír. Zajdu na pobočku operátora a ihned mi vydají kartu se stejným číslem, hlavní je, že pokud někdo najde tvůj mobil se simkou, nebudeš se pak muset klepat, jaký přijde účet za paušál. A doufej, že naše „schopná“ policie mobil najde.

ministri

No, dvakrát napsat statit nebo stratit vyjde nastejno. Takže ztratit…
Zavolat si na něj už jste zkoušela? Jinak souhlasím s WeeBear a Larissou.

Drap

Pokud to znamená, že jsi ztratila mobil, tak ho v prvé řadě hledat. Pokud se nepodaří, doporučuji nahlásit operátorovi, aby ho zablokoval