dankokat

Co mám dělat když mi nejde minecraft?

de mi to spustit dám Usermname a pak se mi zobrazí toto :

Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 3.5.13 10:51

-- System Details –
Details:
Minecraft Version: 1.5.2
Operating System: Windows XP (x86) version 5.1
Java Version: 1.7.0_04, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot™ Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 421572432 bytes (402 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
Suspicious classes: No suspicious classes found.
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
LWJGL: 2.4.2
OpenGL: ~~ERROR~~ NullPointerEx­ception: null
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Texture Pack: Default
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerEx­ception: null[failed to get system properties (java.lang.Nu­llPointerExcep­tion)]

org.lwjgl.LWJGLEx­ception: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:185)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:311)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:856)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:784)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:765)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.a(SourceFile:235)
at avv.a(SourceFi­le:56)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.run(SourceFi­le:507)
at java.lang.Thre­ad.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 7f655e77 ----------

co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Deli

Já nevím, třeba jít na zmrzlinu!

Další odpovědi
badisko

neumis cist ?.....minecraft se nepodařilo spustit, protože se nepodařilo nalézt zrychleného OpenGL mode.tohle jde obvykle opravit aktualizaci ovladače grafické karty
tak si Updatuj ovladac graficke karty .....mimochodem mas nainstalovany direct X…jo a jeste si updatuj javu…na nejnovejsi verzi..

Jsemtady

Myslim ze to poustis na nejakem opravdu starem pc, ac hra vypada jednoduse, tak potrebuje 3d podporu na graficke karte. Grafickou kartu v tom pc bud vunec nemas, nebo mas starou. Kup si novou grafiku nekde na bazaru, ale pozor na to any ti tam sla. A mela by mit nejake shader model2 myslim alespon. Mno pokud mas nove pc, tak fakt ty ovladace.

badisko

jo a sorry jakej ze to mas PC.....kdyz nam to prozrasis tak ti pomuzem najit spravny ovladac …