aksdjfas9U9

Co mám dělat když mě nic jiného než ekonomie nebaví, ale nemám rád matematiku?

Odpovědi
elkon

Od toho máš rodiče, aby ti poradili. Znají tě nejlépe.

Lgee

Nelze s tím dělat nic.

Kazatel

Budeš si muset zjistit co je ekonomie a až zjistíš, že to jde ruku v ruce, rozhodnout se co dál.

da ny

A to, co tě baví, je opravdu ekonomie (tedy čísla)?
Během studia nemusíš mít matematiku rád. Musíš ji, ale rozumět a umět. Hlavně na VŠ.
Znám jen jediný obor na VŠE (Praha), kde je na magisterském studiu, trochu méně statistiky a matematiky (v Jindřichově Hradci).
P.S. Matematika je „sítem“ na mnoha vysokých školách, během prvních dvou semestrů.